09 lipca 2020
Zderzenie trzech pojazdów na DK25 w miejscowości Russów. Dwie osoby są ranne. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 5. na prostym odcinku drogi, na trasie Kalisz-Konin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że
05 lipca 2020
Podpalony samochód na parkingu wzdłuż ulicy Konopnickiej w Kaliszu. W związku ze sprawą zatrzymano już dwie osoby, należące do rodziny właścicielki pojazdu. Na ulicę Konopnickiej zadysponowano strażaków z PSP JRG-1
03 lipca 2020
Wypadek z udziałem motocyklisty na Drodze Krajowej nr 12 za Cmentarzem Komunalnym. Kierujący jadąc w stronę miasta, stracił na zakręcie panowanie nad maszyną. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 16. Na

Najnowsze artykuły

Krótki pościg ulicą Poznańską za skradzionym w Pleszewie Peugeotem, zakończył się zderzeniem z radiowozem. Zatrzymany został nietrzeźwy, 35-letni mężczyzna.
 

W czwartek policjanci otrzymali zgłoszenie o skradzionym w Pleszewie Peugeocie 407. Przy Cmentarzu Komunalnym rozstawiono za poszukiwanym samochodem posterunek złożony z dwóch radiowozów. Przed godziną 21, funkcjonariusze dostrzegli podobny do opisywanego pojazd, zmierzający w kierunku Kalisza. Przy próbie zatrzymania, kierowca próbował potrącić policjanta.


Policjanci wsiadają w dwa radiowozy i kontynuują pościg. Ostatecznie mężczyzna uderza w tył radiowozu. - mówi Oficer Prasowy KMP w Kaliszu, asp. Anna Jaworska-Wojnicz.


Przed zderzeniem z policyjną Kią Cee'd, kierowca uciekał przez ponad kilometr. Nie zdołał dojechać do skrzyżowania z ulicą Stanczukowskiego.


Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Badanie wykazało, że kierował w stanie nietrzeźwości - miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Będziemy ustalać, czy je stracił, czy nigdy ich nie miał - dodaje rzeczniczka.

 


35-letniego sprawcę najprawdopodobniej niegroźnie zraniła wystrzeliwująca poduszka powietrzna. Również policjanci znajdujący się w radiowozie, w który uderzył skradziony samochód, nie odnieśli poważnych obrażeń.

05 września 2019
Rozbił skradziony samochód na nowym radiowozie. 35-latek w rękach Policji [ZDJĘCIA]

Aktualności z Kalisza

Aktualności z powiatu

Najnowsze wiadomości

v. 1.22

facebook.com/alarmowokalisz

redakcja@kaliszalarmowo.pl

kalisz.alarmowo@gmail.com

© 2018 Kalisz alarmowo