03 kwietnia 2020
Pożar miał miejsce dziś około godziny 13. W tym czasie w środku znajdowało się półroczne dziecko wraz z matką. Ogień pojawił się w wiacie przy wejściu do budynku. Konstrukcja wiaty
02 kwietnia 2020
To samo skrzyżowanie i ten sam scenariusz - w Rożdżałach miało miejsce kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe. Z początkowych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez
30 marca 2020
Tak jak kilka miesięcy temu, dziś około godziny 13:30 samochód uderzył w kamienicę przy ulicy Nowy Świat 2 i zatrzymał się na dachu. Nikt nie odniósł obrażeń. Do pożaru samochodu,

Najnowsze artykuły

Krótki pościg ulicą Poznańską za skradzionym w Pleszewie Peugeotem, zakończył się zderzeniem z radiowozem. Zatrzymany został nietrzeźwy, 35-letni mężczyzna.
 

W czwartek policjanci otrzymali zgłoszenie o skradzionym w Pleszewie Peugeocie 407. Przy Cmentarzu Komunalnym rozstawiono za poszukiwanym samochodem posterunek złożony z dwóch radiowozów. Przed godziną 21, funkcjonariusze dostrzegli podobny do opisywanego pojazd, zmierzający w kierunku Kalisza. Przy próbie zatrzymania, kierowca próbował potrącić policjanta.


Policjanci wsiadają w dwa radiowozy i kontynuują pościg. Ostatecznie mężczyzna uderza w tył radiowozu. - mówi Oficer Prasowy KMP w Kaliszu, asp. Anna Jaworska-Wojnicz.


Przed zderzeniem z policyjną Kią Cee'd, kierowca uciekał przez ponad kilometr. Nie zdołał dojechać do skrzyżowania z ulicą Stanczukowskiego.


Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Badanie wykazało, że kierował w stanie nietrzeźwości - miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Będziemy ustalać, czy je stracił, czy nigdy ich nie miał - dodaje rzeczniczka.

 


35-letniego sprawcę najprawdopodobniej niegroźnie zraniła wystrzeliwująca poduszka powietrzna. Również policjanci znajdujący się w radiowozie, w który uderzył skradziony samochód, nie odnieśli poważnych obrażeń.

05 września 2019
Rozbił skradziony samochód na nowym radiowozie. 35-latek w rękach Policji [ZDJĘCIA]

Aktualności z Kalisza

Aktualności z powiatu

Najnowsze wiadomości

v. 1.21

facebook.com/alarmowokalisz

redakcja@kaliszalarmowo.pl

kalisz.alarmowo@gmail.com

© 2018 Kalisz alarmowo